Your #1 source for kayaking and canoeing information.               FREE Newsletter!
my Profile
 





Bicycle and Kayak along Island Shores
San Juan Islands
See Whales & Eagles
www.crystalseas.com/BikeKayak
 

  But what is the cost?
  Posted by: old_user on Mar-12-08 10:21 AM (EST)
 

Your recipe sounds delicious and I'm sure that it is more nutritious than the store-bought stuff, but your premise is that it's cheaper to make than buy.

Almonds, dried cranberries, etc. are far from inexpensive.

How does your cost compare - excluding the hour of fun-time to make?



 Great Products from the Buyers' Guide:

Gedi Convertible Helmet

Boat Loader

Sport Gloves

Cartop Kayak Carriers

Table of Contents

No Responses to Topic!

Google
 
Web Paddling.net


Follow us on:
Free Newsletter | About Us | Site Map | Advertising Info | Contact Us

Sweepstakes

©2014 Paddling.net Inc.